Hakkımızda

Hakkımızda

1999 yılında “Tok Ticaret” in sahibi Enver Tok’un ve “Arığ Ticaret” in sahibi Ali İhsan Arığ’ın katılımıyla firma “Artok Gaz Makina Hırdavat Petrol Ürünleri İnşaat Taah. Tic. Ltd. Şti.” adı ile hizmet vermeye başlamıştır. Ürün portföyünü genişleten Artok Makina ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam eder.

Artok Makina, sektörde sürekli olarak gelişen ve dönüşen ihtiyaçlara cevap verebilen bir şirket olarak çözüm ortaklarıyla çalışır. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımıyla pazarda rekabetçi bir şekilde varlığını sürdürür. Artok Makina, ürünlerinin yüksek kalitesi ve dayanıklılığı konusunda gurur duyarak müşteri memnuniyeti alanını büyük bir öncelik olarak görür. Bu nedenle her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. Zengin ürün çeşitliliği ile iş güvenliği ürünleri, tekerlekler, el aletleri, kesici ve aşındırıcılar, yapı kimyasalları başta olmak üzere birçok ürünün tedarikini sağlar. Çalıştığı markalar ile kaliteden taviz vermez.Ayrıca, deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetilen Artok Makina sektördeki en son teknoloji ve trendleri takip eder.

Logo

Artok Makine; zengin ürün çeşitliliğiyle iş güvenliği ürünleri, tekerlekler, el aletleri, kesici ve aşındırıcılar, yapı kimyasalları vb. tedarikini sağlar.

Bİze Ulaşın